Archiv 2018

 • 03.12.2018

Během listopadu se kluci zúčastnili náročných dvoudenních zkoušek - Honičských zkoušek. Sobotní naháňku zvládli vždy s plným počtem bodů v neděli jim nevyšla jen barva. Přeci jen jsou to mlaďoši a tyto zkoušky patří k těm hodně náročným.

Bor z Polesí Cikhaje

OMS Kutná Hora, HZ II.c. (192), limitní známka 2 z barvy

Puk Mirojan Bohemia

OMS Mladá Boleslav, HZ III.c, limitní známka 1 z barvy

MVP Praha, VD

 • 29.10.2018

Úspěšná mise na Slovensko dokončena. O víkendu Borek úspěšně dokončil kontaktní norování na Slovensku. Obě kola předvedl vyhnání v časech okolo minuty a celkově obsadil krásné 2 místo z 23 psů. V neděli se pak předvedl na mezinárodní výstavě v Bratislavě s krásným výsledkem.

Bor z Polesí Cikhaje

BL I.V/I.V (72/72) Vyhaneč, 2.místo z 23 psů, titul NORNÍK

IDS (Bratislava), V1, CAC (SK), CACIB

 • 15.10.2018

Velkého úspěchu dosáhnul Bor tento víkend na klubové barvářské soutěži. Celý víkend předváděl na některých disciplínách opravdu moc hezkou a precizní práci. Dokázal nakonec díky svému výkonu porazit i starší a zkušenější psi. Velkou radost mi junior udělal. :)

Klubová barvářská soutěž, Velké Opatovice

Bor z Polesí Cikhaje

I.c. (138), CACT, Klubový vítěz v práci na barvě 2018

PUK Mirojan Bohemia

Černostudniční pohár I.c LZ, I.c.BZH - Vítěz zkoušek

Lovošský Pohár I.c BZH, I.c.BZ - Vítěz zkoušek

 • 25.09.2018

Po našem prvním nezdařené účasti na PZ, kdy na ,,pohozené,, Borkovi vyběhl nešťastně zajíc, jsme podali další přihlášku na podzimní zkoušky. V sobotu se PZ konali v Arnolticích vyloženě na polských hranicích. Celý den panovalo chladnější počasí, ale na zkoušky naprosto ideální. Vylosovali jsme si, tedy spíše na nás zbyl los.č.1. Vše zvládal Borek perfektně včetně aportů a zaslouženě se stal vítězem zkoušek.

Bor z Polesí Cikhaje - PZ I.c. (245), Vítěz zkoušek

 • 10.09.2018

Večerníček Valentinka - nový chovný pes

Bor z Polesí Cikhaje- Krajská výstava Liberec - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

Puk MB je plné přípravě na LZ, BZH, ZVVZ a BZ. Borek ladí aporty a přípravu na PZ. Snad se to klukům povede :).

 • 27.08.2018

MVP Mladá Boleslav

Bor z Polesí Cikhaje - V1, CAC, r. CACIB, Junior Šampion ČR

 • 30.07.2018

Potvrzeno....

Bor z Polesí Cikhaje je chovný pes.

 • 19.07.2018

Na konci června jsme vyrazili do nedalekého Polska na národní výstavu Jelenia Góra a v Mladé Boleslavi v červenci na Národní výstavu.

NV Jelenia Góra - BOR z Polesí Cikhaje - V1, CAJC, BOJ

splněna poslední podmínka pro udělení WUT JUNIOR Šampiona

NV Mladá Boleslav - BOR z Polesí Cikhaje - V1

 • 24.06.2018

V sobotu jsme bojovali na poli pracovním v neděli na poli výstavním :)

Bor z Polesí Cikhaje

ZVVZ I.c. (92), Krajowa wystawa (PL) V1, CAJC, BOJ

 • 11.06.2018

V sobotu jsme bojovali na lesních zkouškách na Hamru na Jezeře. Díky parnému počasí to byl velmi náročný den jak pro vůdce tak především pro psy. V neděli jsme následně bojovali na Klubové výstavě v Nepřevázce ve třídě mladých včetně úspěšné bonitace.

Bor z Polesí Cikhaje

LZ I.c (262) - 2. místo o věk, KV Nepřevázka - V2

Bonitace - 0m/ALV/5 (oko tmavé, barva divočák, mimořádně ušlechtilá hlava, ideální průběh hřbetní linie, nadprůměrná kvalita srsti, vyrovnaná povaha) Kandidát chovu

 • 21.05.2018

MVP Litoměřice 19.05.2018

Puk Mirojan Bohemia - V1, CAJC, BOJ

Večerníček Valentinka - V1, CAC, res. CACIB

 • 13.05.2018

Tak jsme vyrazili s omladinou na Zkoušky Vloh do Vražkova. Honitba byla velice dobře zazvěřena zajícem tak vše probíhalo velmi svižně. Kluci obstáli jako jediní z 12 psů s maximálním počtem bodů a tak si rozdělili první dvě místa. O pořadí rozhodoval věk.

Zkoušky Vloh 12.05.2018 - Vražkov

Bor z Polesí Cikhaje I.c. (192)

Puk Mirojan Bohemia I.c. (192) - Vítěz zkoušek

 • 06.05.2018

Mezinárodní výstava psů Praha, 05.05.2018

Bor z Polesí Cikhaje - roz. Petr Adam

třída mladých V1, CAJC, BOJ, BOS

 • 29.04.2018

Winno z Vlčetína byl z vyřazen s chovu z důvodu kastrace.

 • 22.04.2018

O víkendu jsme si udělali výlet do Olomouce na klubovou akci Sfk-Sp (chování po výstřelu a hlasitost na stopě zajíce). Na startu se sešlo 24 jezevčíků všech rázů. Téměř letní den udělal ze zkoušky celkem náročkou akci. Celý den na perném slunci a na poli bylo unavující jak pro vůdce tak pro psi. Los 17 nás přiřadil do 3 skupiny. Na zajíce jsme z Borkem neměli moc štěstí. Zajíci se zvedali všude jinde jen né u nás :). První zajíc se u nás zvednul až po dvou hodinách v poli. Borek předvedl výbornou a chuťovou práci a byl ohodnocen ze všech disciplín známkami 4. Byla jsem v tu chvíli ráda, že máme splněno a nemusíme čekat na dalšího zajíce. Na zkouškách se sešli i Borkovi sourozenci a všichni obstáli na výbornou. V celkovém pořadí jsme obsadili 5. místo.

Bor z Polesí Cikhaje, Sfk-Sp - I.c. (100)

 • 16.04.2018

O víkendu měl Borek svojí zkouškovou premiéru. Sobotní barvářské zkoušky dokončil s vysokým počtem bodů a zaslouženě si odnesl vítězství. Práci před barvou zvládl šoulačku a odložení i vodění na volno. V neděli následovali BZH. Opět vše na volno a jako bonus hlasitý u kusu a zasloužené plusové body. Jako třešnička bylo opět první místo. Na svůj věk předvedl opravdu moc pěknou práci.

OMS Děčín, Velký Šenov

Bor z Polesí Cikhaje, 11 měs.

BZ I.c.(112) - Vítěz zkoušek

BZH I.c.(209) - Vítěz zkoušek

 • 26.02.2018

Po delší odmlce je zase chvilka času napsat pár řádků. Po hektickém začátku roku jsme na začátku února zavítali z Borkem na Mezinárodní výstavu do Brna. Tady si ve třídě dorostu odnesl hezký posudek a ocenění VN2, kdy nás ,,porazil,, brácha Bertík. Během února jsme zvládli i výcvikový den v Litoměřicích s omladinou, kde jsme prověřili mimo jiné i hlasitost na stopě zajíce. A na konci měsíce jsme zavítali na Speciální výstavu jezevčíků do Holýšova. Tady Borek poprvé startoval ve třídě mladých, kde se mu velmi dařilo.

Speciální výstava jezevčíků Holýšov - roz. A. Auerbach

Bor z Polesí Cikhaje - třída mladých, V1, CAJC, BOJ

MVP Brno - J.Coufal

Bor z Polesí Cikhaje - třída dorostu, VN2