Novinky

19.06.2022

O víkendu jsme se zúčastnili s Ferdíkem Poháru OMS Trutnov LZ+BZ. Panovali šílené teploty, ale i přesto Ferďas šlapal jak hodinky a velice překvapil. Oba dny dokončil se samými 4.  Stal se tak celkovým vítězem a přivezl si svůj první titul CACT.

13.06.2022

Smutná zpráva 9.6.2022 jsme přišli o Ozzika. Bylo to velmi rychlé a nečekané. Při operaci musel být pro zjištěný zdravotní stav bohužel uspán. Byl si první a v našich srdcích zůstaneš Bohoušku naždy🖤....

08.06.2022

První víkend v červnu jsme se s Ferdou zúčastnili Poháru středočeské pobočky. Brdy nám ukázali svoji sílu. Mnoho vůdců neobstálo hlavně na barvách

BZ Neobstál

LZ III.cena limitní známka barva 1

22.05.2022

Letos první aktualizace :) no nějak nestíháme. Tak jen v rychlosti pár novinek...

Na jaře Ferda obstál na SFK-SP a následně na ZV dále cvičíme v rámci možností na plánované akce. Ferda je stále takový free ve všem, ale snažíme se.

Máme krásné zprávy  od Borových potomků, kdy byli velice úspěšní všichni z vrhu D z Nebojského kaštiela na pracovní akci v Maďarsku, kdy si všichni přivezli opakovaně titul CACT. Pracovním zkouškám se úspěšně věnoval i vrh B a D Amely Rose včetně kontaktního norování. Velké výstavní úspěchy měl i vrh D Amely Rose na Slovensku.